babor

Patirkite holistinį BABOR kosmetikos poveikį sukurtą gamtos, moksComposing_ampullen_326x218_03lo ir grožio…

„Tas, kas sugeba pamatyti grožį, niekada nepasens“ Franz Kafka

Atraskite savo asmeninio grožio paslaptis su BABOR – prabangia kosmetika, kuri yra tokia pat unikali kaip ir Jūs!

Mes tikime, kad įmanoma suderinti tai, ką geriausia duoda gamta su naujausiais pasaulinio mokslo tyrimais. Dėl šios priežasties visos BABOR Cosmetics produktų kolekcijos odos priežiūros priemonės yra praturtintos išskirtiniais augaliniais aktyviais ingredientais, sukurtais BABOR laboratorijose . Jie skirti Jūsų odos maitinimui ir atjauninimui

seboimages (1) SeboCalm (Izraelis) – tai dermatologinė kosmetika, skirta jautriai ir turinčiai problemų odai. Kad  SeboCalm jautrios odos priežiūros priemonės yra kokybiškos, liudija Izraelyje atlikti išsamūs  moksliniai tyrimai. Jie parodė, kad pacientų, kurie naudojo SeboCalm preparatus, oda greičiau  atsistatė, paste- bimai sumažėjo odos sudirgimas.Visi produktai dermatologiškai patikrinti.  SeboCalm – puiki pagalba ne tik seborėjiniu dermatitu, rozacija ar kitomis odos ligomis  sergantiems žmonėms, bet ir tiems, kurių oda sveika, tačiau jautri.Veikliosios medžiagos  produktams kruopščiai parinktos bei testuotos, todėl nesukelia alergijos. Visi aktyvūs kosmetikos  ingredientai yra natūralūs, dauguma produktų yra be parabenų.

SeboCalm linija
„Greitoji pagalba” sudirgusiai jautriai odai Tai produktų linija kuri padeda greitai nuraminti ir atstayti jautrią odą. Produktų sudėtyje esančios natūralios aukščiausios kokybės veikliosios medžiagos užtikrina odos raminimą, intensyvų drėkinimą ir atstatymą. Profesorius D.Vardy ir jo komanda, Ben-Gurion (Izraelis) universitete, atliko SeboCalm produktų klinikinį tyrimą. Studijos buvo atliktos norint įvertinti SeboCalm preparatų efektyvumą seborėjinės odos priežiūrai. Studijų rezultatas buvo patvirtintas dermatologų ir pacientų.Tyrimas parodė, kad pacientų kurie naudojo SeboCalm preparatus, oda greičiau atsistatė, gerokai sumažėjo odos sudirgimas, niežulys bei šerpetojimas palyginus su pacientais, kurie naudojo placebo.
!