K ūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų. – Platonas.
A tsiminkite, kad Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys. A. Čechovas.
N orint išlaikyti dvasios stiprybę, reikia rūpintis kūno tvirtumu.  V.Hugo
T inkamą laiką sunku nutaikyti, bet lengva pražiopsoti. Si–ma Cjenas
I r kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą. Paulo Coelho 

 

KANTI -( tai indiškas moters vardas reiškiantis „grožis“). Jūsų laukia jaukus salono  interjeras. Salono darbuotojos kiekvienam klientui suteiks  išskirtinį dėmesį,  nepamirš net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių, kiekvienam svečiui pageidaujant  prieš ir po procedūrų siūlome  pasimėgauti  žolelių arbata.

Salone dirbantys profesionalūs darbuotojai siūlo:

  • Įvairius masažus.Norinčius atsikratyti nuovargio ir streso, kviečiame palepinti save ir artimuosius atpalaiduojančiais masažais. Masažas- seniai žinomas gydymo būdas, nors tokio tikro ir aiškaus supratimo apie masažo poveikį tada dar nebuvo ! Geras viso kūno masažas ne tik atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijausti geriau po sunkios darbo dienos. Jau senovėje žinota, kad profesionaliai ir dėmesingai atliktas masažas turi galios teigiamai poveiki viso organizmo būseną ir netgi padeda įveikti tam tikrus negalavimus! Netikėta nelaimė, konfliktas ir kiti nemalonumą vadinami stresu, dažnai užklumpa nelauktai, dažnai tai išprovokuoja greitas gyvenimo tempas, rūpesčiai ir kasdieninė įtampa- juk jie dažni palydovai. Pirmomis streso minutėmis žmogus negali mąstyti ramiai,užplūsta intensyvūs neigiami jausmai, slogis mintys, nerimas. Ir jei vis dažniau skauda nugarą, jaučiate įtampą raumenyse, greitai pavargstate…daug laiko praleidžiate prie kompiuterio ir mažai sportuojate… Jums gali padėti masažas. Masažui naudojami tik natūralūs, nerafinuoti aliejai.
  • Profesionalios kosmetologės dirba su BABOR, SeboCalm kosmetikos priemonėmis. Atliekamos veido ir kūno procedūros: veido valymas, jauninančios veido procedūros, masažai, kaukės, kūno depiliacijos.
  • Rankų ir kojų priežiūros paslaugos: manikiūras, karštas manikiūras, parafino vonelė, ilgalaikis lakavimas, pedikiūras. Antakių formavimas, antakių ir blakstienų dažymas cheminiu būdu. Procedūros atliekamos su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis.

 

Aukšta darbuotojų kvalifikacija, kokybiška įranga, kasdieninis darbas su klientais, sukaupta patirtis užtikrina kokybiškas paslaugas bei leidžia pasiekti puikių rezultatų..

                   Kiekvienas žmogus- savo grožio kūrėjas, o mes Jums padėsime